איך עושים כסף מהבית? קורס אונליין שילמד אתכם את כל הדרכים!

אנחנו נלמד אותך לעשות כסף מהבית ברמות שלא הכרת! קורס אונליין שיצרנו עבורך שילמד אותך לייצר אלפי שקלים בחודש מהמחשב! רוצה לשמוע עוד? השאר פרטים בטופס כאן למטה:

תקנון אפטיל וורקס

השירות הניתן באתר זה, הוא שירותי ייעוץ דיגיטליים, ולאחר הרכישה ומתן קבלת שם משתמש וסיסמא לאתר ולמערכת של הקורסים ופרטי גישה ללוח דרושים, תנאי הביטול עסקה הם 14 יום, מיום תשלום העסקה בהתאם לחוק, ההחזר יהיה רק 20 שקלים, כי כבר ניתן ללקוח פרטי גישה והוא נחשף ללוח דרושים ומדובר על שירותי ייעוץ ולא על שירות פיזי, ולכן ההחזר הוא רק 20 שקלים בלבד למבטל עד 14 יום לאחר רכישת הקורס.

כתובתנו לפניות

רחוב הפסגה 26, ירושלים

פלאפון - 050-9557487

נשמח לתת לך ייעוץ אישי והסבר בטלפון לגבי הקורס שאנחנו מציעים - השאר פרטים עכשיו!

₪1499

₪299

מחיר מבצע

בסימון אישור הנני מסכים לתקנון

הצטרף עכשיו לקורס אונליין במבצע 80% הנחה!

לקוחות מספרים

אם יש לך שאלות נשמח לענות עליהן 🙂

שאלות ותשובות:

תשובה: בקורס שלנו, בו ניתן לצפות אונליין מתי ואיפה שנוח לך, תקבל את כל הכלים להרוויח כסף מהבית במגוון תחומים ותיחשף ללמעלה מ-70 שיעורים ממוקדים שמועברים בסרטוני הדרכה פשוטים, ידידותיים ופרקטיים.

תשובה: עבור תשלום חד פעמי במבצע של 299₪ (במקום 1,499₪) תקבל שם משתמש וסיסמה קבועים למערכת שלנו, המאגדת כלים ועשרות שיעורים בהם תלמד איך להרוויח כסף מהבית לפי קטגוריות ונושאים: הקלדה והזנת תוכן, תמלול, כתיבה, סקרים, שיווק שותפים, גיוס עובדים, שירות לקוחות, טלמרקטינג, מכירות ובעוד המון תחומים. מה שבטוח – אתה תמצא את הנישה שתתחבר אליה!

תשובה: הסיכוי שלך להרוויח כסף מהבית בלי ידע נכון וממוקד הוא אפסי! האינטרנט מוצף בחברות של פירמידות ושיווק רשתי שרק יבקשו מכם לשלם עוד ועוד כסף. לא רק שכנראה לא תרוויח, יש סיכוי טוב שגם תצא בהפסד. בקורס שלנו תקבלו שיעורים רציניים ומסודרים שימקדו אותך בכל מה שבאמת חייבים לדעת כדי להתחיל לעשות כסף.

תשובה: מכל מקום! מתי שנוח לך פשוט תתחבר למערכת דרך הפלאפון, הטאבלט או הלפטופ ופשוט תמשיך מאיפה שהפסקת.

תשובה: לא צריך שום ניסיון ושום ידע בשביל לסיים את הקורס כתלמיד מצטיין שיודע איך לעשות כסף מהאינטרנט. הכלים והשיעורים שאנו מציעים יפתחו לך את הראש ואת החשיבה. הם מתאימים לכולם, לכל המגזרים ולכל הגילים ללא יוצא מן הכלל.

תשובה: הכוח להחליט נמצא בידיים שלך! הקורס מתאים גם לאנשים שמחפשים הכנסה נוספת של כמה שעות ביום וגם לאנשים שמחפשים הכנסה עיקרית.

© 2019 אפטיל וורקס - כל הזכויות שמורות - Brought to life by Aramapp.co.il